Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Men
Women Soccerway
Men
Fixtures
Competitions
Teams
Players
Points
Free Games
Opta Games
Opta Max
Opta Five
Opta Player Ratings
Betting Insights
Competitions
Teams
Players
Games
Points
EN Competitions
Women's Super League
Women's Championship
Women's National League - Premier Division
Women's National League - Division One
Women's FA Cup
FA Women's League Cup
FA WNL Cup
Women’s FA Community Shield
Women's Premier League
Women's Play-offs 3/4
Premiership Women
Championship Women
FA Women's Cup
Women's Premiership League Cup
Women's Play-offs 1/2
SWPL 1
SWPL 2
Women's Championship
SWF Scottish Cup
SWPL Cup
Women's Play-offs 1/2
Women's Play-offs 2/3
SWFL 2
Welsh Premier Women's League
Club Domestic
Albania
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgium
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Chinese Taipei
Colombia
Croatia
Cyprus
Czechia
Denmark
Ecuador
England
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
Georgia
Germany
Greece
Hungary
Iceland
India
Israel
Italy
Japan
Kazakhstan
Korea Republic
Kosovo
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Mexico
Moldova
Montenegro
Morocco
Netherlands
New Zealand
North Macedonia
Northern Ireland
Norway
Panama
Paraguay
Poland
Portugal
Republic of Ireland
Romania
Russia
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Serbia and Montenegro
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Thailand
Türkiye
Ukraine
Uruguay
USA
Uzbekistan
Vietnam
Wales
Club International
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
National Teams
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Arnold Clark Cup
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Lokomotiv Plovdiv vs. Atletik Kuklen
2 - 0
Summary
H2H Comparison
Venue
SønderjyskE vs. OB
Dinamo Zagreb vs. Fehérvár
Lokomotiv Plovdiv vs. Maritsa Plovdiv
Horsens vs. Skive
Bandırmaspor vs. Lech Poznań
FC Copenhagen vs. Hvidovre
HNK Gorica vs. Dinamo Zagreb II
TPS vs. Ilves
Lechia Gdańsk vs. Sokół Ostróda
Piast Gliwice vs. Zorya
AGF vs. Viborg
Osijek vs. Koper
Domzale vs. Bravo
Thun vs. Lausanne-Sport
Rijeka vs. Budafoki MTE
Rapid Vienna vs. Admira
Pogon Szczecin vs. Warta Poznań
Austria Wien II vs. Grazer AK
Vaduz vs. Dornbirn
Stomil Olsztyn vs. Huragan Morąg
Etar VT vs. Spartak Pleven
Kisvárda vs. Minai
Slavoj Vyšehrad vs. Chrudim
Gyirmót vs. Zalaegerszeg
Ružomberok vs. Liptovský Mikuláš
Baník Ostrava II vs. Třinec
Arka Gdynia vs. Gryf Wejherowo
Osijek vs. Fehérvár
Salzburg vs. Vorwärts Steyr
Zemplín Michalovce vs. Partizán Bardejov
Senica vs. Líšeň
B 93 vs. Roskilde
Nordsjælland vs. Helsingør
Widzew Łódź vs. Elana Toruń
Lyngby vs. HIK
HB Køge vs. Holbæk B&I
Ślęza Wrocław vs. Miedź Legnica
Brønshøj vs. AB Tårnby
Szeged-Csanád vs. Paks
Schaffhausen vs. St. Gallen II
Næstved vs. Slagelse B&I
Polonia Bytom vs. Odra Opole
Nieciecza vs. Cracovia
Wisła Kraków vs. Zilina
Wisła Płock vs. Wigry Suwałki
Young Boys vs. Stade-Lausanne-Ouchy
Sereď vs. Dukla Banská Bystrica
Randers vs. Esbjerg
Brøndby vs. Kolding
Varaždin vs. Hrvatski dragovoljac
Beroe vs. Yantra 2019
Septemvri Sofia vs. CSKA 1948 Sofia
Resovia Rzeszów vs. Hutnik Kraków
Gorica vs. Tabor Sežana
Fremad Amager vs. Avarta
Metalac GM vs. Zemun
Slask Wroclaw vs. Novi Pazar
Slaven Koprivnica vs. Sesvete
Sozopol vs. Cherno more
Vasas vs. DAC 1904
Kisvárda vs. Minai
Rad Beograd vs. BSK Borča
Oulu vs. RoPS
St. Pölten vs. Blau-Weiß Linz
Zürich vs. Winterthur
Ried vs. Juniors OÖ
Puskás vs. Újpest
Hajduk Split vs. Croatia Zmijavci
Anderlecht vs. Union Saint-Gilloise
Nitra vs. Púchov
Górnik Łęczna vs. Stal Rzeszów
Celje vs. Nafta
Salzburg vs. WSG Tirol
Honka Akatemia vs. Gnistan
Hartberg vs. Austria Klagenfurt
Mariupol' vs. Rakow Czestochowa
Diósgyőr vs. Mezőkövesd
Lahti vs. EIF
Altay vs. Vojvodina
Grasshoppers vs. Austria Lustenau
St.Gallen vs. Rheindorf Altach
LASK vs. Lafnitz
Schaffhausen vs. Grasshoppers
Young Boys vs. Aarau
Puskás vs. Szombathelyi Haladás
MTK vs. Honvéd
Vejle vs. Aarhus Fremad
Zagłębie Lubin vs. Partizan
Gomel vs. Belshina
Slaven Koprivnica vs. Cibalia
Opatija vs. Bačka Palanka
Dinamo Moscow vs. Lech Poznań
Baltika vs. Cukaricki
Jagiellonia Białystok vs. Radnički Niš
Arsenal Tula vs. TSC
Kolos Kovalivka vs. Proleter Novi Sad
Napredak vs. Stal Mielec
Sturm Graz vs. Kapfenberger SV
Lokomotiv Plovdiv vs. Atletik Kuklen
Austria Vienna vs. Horn
Legia Warsaw vs. Dinamo Kiev
Jagiellonia Białystok vs. Ballkani
Krylya Sovetov vs. Spartak Subotica
Lechia Gdańsk vs. Warta Poznań
Cherno more vs. Neftohimik
Senica vs. Blansko
Górnik Zabrze vs. Trenčín
Lechia Gdańsk vs. Olimpia Grudziądz
Ružomberok vs. Dukla Banská Bystrica
Wisła Płock vs. Motor Lublin
AGF vs. Midtjylland
Desna vs. Dinaz Vyshhorod
Rheindorf Altach vs. Austria Lustenau
Akhmat Grozny vs. Arbëria
Zorya vs. Vojvodina
Olimpija vs. Podbeskidzie
Chayka vs. Krylya Sovetov
Slask Wroclaw vs. Olimpik Donetsk
Lafnitz vs. Allerheiligen
Horsens vs. Middelfart
EIF vs. PIF
Dekani vs. Koper
Debrecen vs. Minai
BATE vs. Neman Grodno
Khimki vs. Septemvri Sofia
Metalac GM vs. Borac Čačak
Nitra vs. Šamorín
Minsk vs. Isloch
Rostov vs. Algeciras
Zagłębie Sosnowiec vs. Wisła Kraków
Silkeborg vs. SønderjyskE
Slavia vs. Shakhtyor Soligorsk II
Etar VT vs. Beroe
Sereď vs. Podbrezová
Zemplín Michalovce vs. Liptovský Mikuláš
Randers vs. Vejle
FC Copenhagen vs. Helsingør
Randers vs. AaB
Dobrudzha 1919 vs. Botev Vratsa
Botev Plovdiv vs. Gigant Saedinenie
SKA Khabarovsk vs. Krasnodar III
Bravo vs. Aluminij
Pawłowice Śląskie vs. Jastrzębie
Zilina vs. Pohronie
Koper vs. Bačka Palanka
Novi Pazar vs. Sileks
Domzale vs. Levski Sofia
Radnik Surdulica vs. Khimki
Ludogorets vs. TSC
Cracovia vs. GKS Katowice
Widzew Łódź vs. Pogoń Grod. Mazowiecki
Stal Mielec vs. Inhulets'
Zagłębie Lubin vs. CSKA Sofia
Stal Mielec vs. Montana
Alaniya Vladikavkaz vs. Radnički Niš
Slavia Sofia vs. Krylya Sovetov
OB vs. Esbjerg
Lech Poznań vs. Rad Beograd
Rubin Kazan vs. Partizan
Piast Gliwice vs. Proleter Novi Sad
Legia Warsaw vs. Krasnodar
Zenit vs. Riga
Dinamo Kiev vs. Shakhtyor Soligorsk
Mariupol' vs. Kyzyl-Zhar
Dinamo Moscow vs. Rakow Czestochowa
Lech Poznań vs. Shakhtar Donetsk
Alaniya Vladikavkaz vs. Napredak
Rotor Volgograd vs. Jagiellonia Białystok
Stal Mielec vs. CSKA 1948 Sofia
Dnipro-1 vs. Spartak Subotica
World
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
Show More
INFO
Lokomotiv Plovdiv
D
W
W
L
W
FT
2 - 0
Atletik Kuklen
L
W
L
L
L
18/01/2021
Club Friendlies
KO
13:30
Venue
Stadion Lokomotiv (Plovdiv)
Excitement Index
bet now
begambleaware.org 18+
Lokomotiv Plovdiv matches
Competition:
All
First League
Cup
Club Friendlies
Show:
All
Home
Away
« Previous
Next »
Date
Competition
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
16/03/24
FIL
Slavia Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
View events
30/03/24
FIL
Lokomotiv Plovdiv
1 - 2
Ludogorets
View events
03/04/24
FIL
CSKA Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
View events
08/04/24
FIL
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Cherno more
View events
14/04/24
FIL
Beroe
2 - 2
Lokomotiv Plovdiv
View events
21/04/24
FIL
Lokomotiv Plovdiv
14 : 15
CSKA 1948 Sofia
Atletik Kuklen matches
Competition:
All
Third League
Cup
Club Friendlies
Show:
All
Home
Away
« Previous
Next »
Date
Competition
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
30/03/24
THL
Karnobat
5 - 1
Atletik Kuklen
03/04/24
THL
Atletik Kuklen
0 - 2
Rozova dolina
06/04/24
THL
Zagorets
3 - 0
Atletik Kuklen
13/04/24
THL
Lokomotiv Plovdiv II
1 - 2
Atletik Kuklen
17/04/24
THL
Dimitrovgrad
2 - 1
Atletik Kuklen
20/04/24
THL
Atletik Kuklen
16 : 00
FK Sliven
27/04/24
THL
Sekirovo
16 : 00
Atletik Kuklen
02/05/24
THL
Atletik Kuklen
17 : 00
Gigant Saedinenie
11/05/24
THL
Asenovets
17 : 00
Atletik Kuklen
15/05/24
THL
Atletik Kuklen
17 : 00
Spartak Plovdiv
First League table
#
Team
MP
D
P
2
Cherno more
29
+22
61
3
CSKA Sofia
29
+30
60
4
Lokomotiv Plovdiv
29
+16
54
5
Levski Sofia
29
+18
51
6
Krumovgrad
30
+0
44
Third League table
#
Team
MP
D
P
8
Botev Plovdiv II
28
+23
46
9
Rodopa Smolyan
30
+11
43
10
Atletik Kuklen
30
-14
40
11
Asenovets
30
-10
40
12
Sozopol
30
+8
39
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.